FB YT

Nasza pasja to posadzki… posadzki z żywicy…. 

 

Cześć,

nazywam się Michał i jestem założycielem MP Interio.  

Juz w trakcie studiów na Politechnice Poznańskiej pracowałem jako majster na budowie, a po ich ukończeniu i zdobyciu kilku tytułów przed nazwiskiem jako kierownik budowy przez jakieś 12 lat co pozwoliło mi na zebranie dużego doświadczenia związanego z budownictwem.

Czułem jednak niedosyt, zawsze chciałem robić coś artystycznego... dekoracyjnego... nieszablonowego i tak zrodził się pomysł na dekoracyjne posadzki z żywicy. 

Temat wymagający i trudny, ale efekt końcowy często kładzie na kolana. 

I tak przy wsparciu żony Patrycji, która w firmie zajmuje się tą artystyczną stroną zbudowaliśmy fajny zespół młodych ludzi, który z powodzeniem i satysfakcją uszczęśliwia kolejnych Inwestorów spełniając ich mażenia o niepowtarzalnych, oryginalnych i często fantazyjnych i niestandardowych posadzkach z żywicy i mikrocementu .

Nasza oferta jest oczywiście szersza i zachęcam do zapoznania się z nią, ale nasz "core business" to posadzki dekoracyjne. 

Zależy nam, aby każdy klient czuł, że właśnie tego oczekiwał po posadzce równa się rzeczywistości dlatego staramy się w pełni wybadać oczekiwania i uczciwie doradzić sytem dopasowany do potrzeb. 

Aby spełniać najwyższe standardy i móc zaprezentować nasze prace dysponujemy miejscem, gdzie możemy się spotkać, porozmawiać i przetestować posadzki z żywic i mikrocementu "na żywo" czyli w naszym SHOWROOMie.

                                                                                                                                       Michał Kursadowicz
 

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasi klienci to najczęściej:

  • inwestorzy indywidualni - właściciele domów jednorodzinnych, rezydencji, mieszkań;
  • biura projektowania wnętrz, biura architektoniczne - zwłaszcza kiedy projekt jest wymagający i nieszablonowy (takie lubimy najbardziej:))
  • deweloperzy;
  • właściciele firm

 

Jaka jest nasza specjalizacja?

Nie jesteśmy firmą "od wszystkiego". Mimo wielu usług nasza specjalizacja jest stosunkowo wąska:

 

Na jakim obszarze działamy?

Skupiamy się na północno - zachodniej części Polski to znaczy na województwach zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie.

Oczywiście ciekawe projekty realizujemy również dalej od siedziby czyli Szczecinka. Na bardzo ciekawe możemy się wybrać  za granice naszego kraju :)

telefon Zadzwoń do nas
Doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania
608 410 374 Michał
606 715 884 Patrycja
Social Media

facebook yt instagram
Dane firmy

Nasz showroom
ul. Warcisława IV 60
78-400 Szczecinek
tel. 608 410 374
INTERIO Sp. z o.o.
ul. Warcisława IV 60
78-400 Szczecinek
NIP 6731908533
KRS 0000852048
biuro@czas-zywicy.pl